Політика конференції

Політика доступу до архівів

У інтересах авторів та читачів презентації доповідей конференцій, розміщених на цьому сайті публікуються у режимі відкритого доступу.

 

Мета конференції

Метою конференції є:

Зустріч кваліфікованих спеціалістів, здатних вирішувати завдання у сфері хіммотології будь-якого рівня складності, обмін досвідом, інформацією, обговорення питань та варіантів їх вирішення.

Розвиток інтелектуального потенціалу для управління знаннями з метою перетворення їх в інтелектуальний капітал.

Забезпечення отримання найбільш ефективних результатів через цілісний і адекватний підхід вирішення сучасних проблем у сфері хіммотології та інших суміжних областях, інтеграція досвіду старшого покоління і молодих вчених.

Підтримка якісних досліджень і розробки нових технологій, націлених на підвищення раціонального використання паливно-мастильних матеріалів, технічних рідин та присадок.

Пошук партнерів та формування наукових консорціумів для спільної реалізації міжнародних грантів та програм у рамках наступних Multi-Annual Financial Framework (MFF), наприклад Horizon Europe, також Erasmus + та будь-які інші програми.

Бути авангардистами інтелектуального суспільства, щоб стати значимою і конструктивною силою громадського суспільства не однієї країни, а цілого світу.

 

Секретаріат

Яковлєва Анна, Шкільнюк Ірина, Докшина Софія

+38(063)630-89-59 (Анна)

+38(093)457-17-14 (Ірина)

+38(099)271-26-38 (Софія)

 

E-mail: conference.chemmotology.2021@gmail.com